STOWARZYSZENIE LOTNICTWA
EKSPERYMENTALNEGO

EAA 991

 • Linki

  • aph.org.pl

   Aeroklub Podhalański im. Leopolda Kwiatkowskiego Nowy Sącz

  • dlapilota.pl

   Portal lotniczy - najnowsze informacje dotyczące lotnictwa na świecie oraz w Polsce.

  • Samoloty Samoloty w Lotnictwie Polskim
  • Eagle Portal lotniczy nie tylko dla orłów
  • Eagle FlyingTV.pl - filmy lotnicze - telewizja lotnicza promująca lotnictwo i sporty lotnicze.
 • Stowarzyszeni w RWD

Jeden dzień

Jeden dzień

A właściwie pół dnia 19 sierpnia w Łososinie ...

Spotkanie przy grillowisku , by widziano , że ludzie się mimo wszystko ku sobie garną .

Przygotowania od południa , a tu jeszcze młodzi ludzie kręcą film o łososińskim lotnisku , przy sposobności o SLE . Ma być o Skarżyńskim , RWD-5bis , RWD- 5R , dogłębnie, krótko i z anegdotami . Niech !

Pan Bóg nagodził gości . Cóż , dawniej by oddać należytość pani pannie , „ wytrząsano jej koszulę” w tańcu ; dziś na lotnisku czyni się to nie inaczej , jak w powietrzu.

Ale już ( na żywo ) muzyczka ino – ino kląska , za stołami coraz więcej bliskich , choć i ze stron odległych.  Na amerykańskich lotniskach , po zakończeniu jakiegoś trudnego i nerwowego okresu pracy urządza się wspólny „wieczór serdecznych przeprosin” . I nie chodzi o żadne wzajemne ekspiacje , lecz odreagowanie - co złe , minęło ; niech nas wzajemnie wzmocni .

Uczmy się i od innych . Bo cytując ( skreślonego ) klasyka , przyda się „czasem popatrzyć na siebie tak , jak się patrzy na obce nam rzeczy”.

Zdjęcia Maria Kaczmarczyk , Gabrysia , Zb. Sułkowski

Galeria

Jadą goście nowi ...Fajnie pod dachem hangaru , choć niektórym się dłużyPosłuchanie , przesłuchanie ?Z RWD za plecami pewniej !Jeszcze trochę paliwa ...I już w rękach Prezesa ...... w powietrzeNad jeziorko Z Małpią Wyspą po lewej Coś mniej ciekawie z pogodą ...Deszcz !A tu jeszcze jeden klient ...Prezes Honorowy SLE Eugeniusz Pieniążek , pierwszy z prawej„Kochajmy się !” – jak apelował Mickiewicz
25 sierpnia 2017 r.

Copyright © by Stowarzyszenie Lotnictwa Eksperymentalnego EAA 991

Naszą stronę czytano 920545 razy