STOWARZYSZENIE LOTNICTWA
EKSPERYMENTALNEGO

EAA 991

 • Linki

  • aph.org.pl

   Aeroklub Podhalański im. Leopolda Kwiatkowskiego Nowy Sącz

  • dlapilota.pl

   Portal lotniczy - najnowsze informacje dotyczące lotnictwa na świecie oraz w Polsce.

  • Samoloty Samoloty w Lotnictwie Polskim
  • Eagle Portal lotniczy nie tylko dla orłów
  • Eagle FlyingTV.pl - filmy lotnicze - telewizja lotnicza promująca lotnictwo i sporty lotnicze.
 • Stowarzyszeni w RWD

Airliners

Airliners

Tak zatytułował Krzysztof Bartoszewski zestaw swych zdjęć wykonywanych od 2011 r na lotniskach Okęcie i Balice, może gdzięś jeszcze - istotne, że fotografie powstawały z użyciem silnych teleobiektywów wysokiej klasy. Umożliwia to rejestrację wizualną samolotów w bardzo dużym zbliżeniu, z doskonale widocznymi szczegółami, ale prowadzi też czasem do nieuniknionych nienaturalnych "przerysowań" perspektywy - zbliżenie optyczne skraca i ścieśnia widok. Podsumowując - oko aparatu inaczej widzi niż nasze i trzeba to przyjąć.
Niezależnie od tego znane maszyny latające widziane pod różnym kątem wyglądają czasem nie do poznania i wręcz niesamowicie .

Galeria

Nadlatuję !Boeing C-17 GlobemasterOkęcieCasa Jakaś oryginalna konstrukcja W WERSJI SANITARNEJBalice. Na Srebrnej Górze obiekt godzien miłości - barokowy klasztor KamedułówJumbo z gwiazdą Dawida - pewnie czarter Marszu ŻywychRusłanOkęcie 2011 r. Chyba największy \"pasażer\" świata - Airbus A 380I w starcie !DC-10Startuje czy ląduje ? I od czego koła dymią ?Polski \"Hercules\" i scena prawie jak z \"Hair\" - Sunshine (cbdu)Tu-154A gdzie Krzysiek dopadł DC-6 N9960M pozostaje zagadką !Figle przerysowania teleobiektywu ...a tu Balice prawie pod Tatrami - w rzeczywistości odległymi o 100 km.
18 kwietnia 2019 r.

Copyright © by Stowarzyszenie Lotnictwa Eksperymentalnego EAA 991

Naszą stronę czytano 920547 razy